SCR0402J4M7
MFR.Part #
SCR0402J4M7
JLCPCB Part #
C3017613
Description
-55℃~+155℃ 4.7MΩ 50V 62.5mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS