SCR0402J10K
MFR.Part #
SCR0402J10K
JLCPCB Part #
C3017497
Description
-55℃~+155℃ 10kΩ 50V 62.5mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS