CR1/2W-260Ω±5%-XT52
MFR.Part #
CR1/2W-260Ω±5%-XT52
JLCPCB Part #
C2894493
Description
-55℃~+155℃ 260Ω 350V 500mW Carbon Film Resistor ±350ppm/℃ ±5% 插件,D3.5xL9mm Through Hole Resistors ROHS