SCR0402F10K2
MFR.Part #
SCR0402F10K2
JLCPCB Part #
C3015976
Description
-55℃~+155℃ 10.2kΩ 50V 62.5mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS