MO2W-240K±5%-9T73
Extended
Manufacturer
VO
MFR.Part #
MO2W-240K±5%-9T73
JLCPCB Part #
C601791
Package
Plugin,D5xL15mm
Description
-55℃~+155℃ 240kΩ 2W 400V Metal Oxide Film Resistor ±350ppm/℃ ±5% 插件,D5xL15mm Through Hole Resistors ROHS