MO1/2W-820Ω±5%-XT52
MFR.Part #
MO1/2W-820Ω±5%-XT52
JLCPCB Part #
C601778
Description
-55℃~+155℃ 300V 500mW 820Ω Metal Oxide Film Resistor ±350ppm/℃ ±5% 插件,D3.5xL9mm Through Hole Resistors ROHS