MO1/2W-100Ω±5%-2T52
Extended
Manufacturer
VO
MFR.Part #
MO1/2W-100Ω±5%-2T52
JLCPCB Part #
C601804
Package
Plugin,D3.5xL9mm
Description
-55℃~+155℃ 100Ω 300V 500mW Metal Oxide Film Resistor ±350ppm/℃ ±5% 插件,D3.5xL9mm Through Hole Resistors ROHS