MO1WS-120Ω±5%-XT52
Extended
Manufacturer
VO
MFR.Part #
MO1WS-120Ω±5%-XT52
JLCPCB Part #
C601737
Package
Plugin,D3.5xL9mm
Description
-55℃~+155℃ 120Ω 1W 350V Metal Oxide Film Resistor ±350ppm/℃ ±5% 插件,D3.5xL9mm Through Hole Resistors ROHS