KNP3WS-30Ω±5%-9T73
Extended
Manufacturer
VO
MFR.Part #
KNP3WS-30Ω±5%-9T73
JLCPCB Part #
C601795
Package
Plugin,D5xL15mm
Description
-55℃~+155℃ 30Ω 3W 500V Wirewound Resistor ±350ppm/℃ ±5% 插件,D5xL15mm Through Hole Resistors ROHS