KNP1W-100Ω±5%-TT63
Extended
Manufacturer
VO
MFR.Part #
KNP1W-100Ω±5%-TT63
JLCPCB Part #
C479306
Package
Plugin,D4.5xL11mm
Description
-55℃~+155℃ 100Ω 1W 350V Wirewound Resistor ±350ppm/℃ ±5% 插件,D4.5xL11mm Through Hole Resistors ROHS