FRKNP1WS-15Ω±5%-2T52
Extended
Manufacturer
VO
MFR.Part #
FRKNP1WS-15Ω±5%-2T52
JLCPCB Part #
C479292
Package
Plugin,D3.5xL9mm
Description
-55℃~+155℃ 15Ω 1W 500V Fuse Resistor ±350ppm/℃ ±5% 插件,D3.5xL9mm Through Hole Resistors ROHS