CR1/8W-390K±5%-ST52
MFR.Part #
CR1/8W-390K±5%-ST52
JLCPCB Part #
C2897029
Description
-55℃~+155℃ 125mW 200V 390kΩ Carbon Film Resistor ±350ppm/℃ ±5% 插件,D2.3xL3.7mm Through Hole Resistors ROHS