MO3W-560K±5%-QT73
Extended
Manufacturer
VO
MFR.Part #
MO3W-560K±5%-QT73
JLCPCB Part #
C479480
Package
Plugin,D6xL17mm
Description
-55℃~+155℃ 3W 500V 560kΩ Metal Oxide Film Resistor ±350ppm/℃ ±5% 插件,D6xL17mm Through Hole Resistors ROHS