CR1/8W-10M±5%-OT52
Extended
Manufacturer
VO
MFR.Part #
CR1/8W-10M±5%-OT52
JLCPCB Part #
C2896925
Package
Plugin,D2.3xL3.7mm
Description
-55℃~+155℃ 10MΩ 125mW 200V Carbon Film Resistor ±1000ppm/℃ ±5% 插件,D2.3xL3.7mm Through Hole Resistors ROHS