SCR2512J56R
MFR.Part #
SCR2512J56R
JLCPCB Part #
C3018374
Description
-55℃~+155℃ 1W 200V 56Ω Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS