CR1/4W-7K5±5%-OT26
MFR.Part #
CR1/4W-7K5±5%-OT26
JLCPCB Part #
C2896899
Description
-55℃~+155℃ 250V 250mW 7.5kΩ Carbon Film Resistor ±350ppm/℃ ±5% 插件,D2.7xL6.2mm Through Hole Resistors ROHS