CR1/4W-680K±5%-ST26
MFR.Part #
CR1/4W-680K±5%-ST26
JLCPCB Part #
C2896881
Description
-55℃~+155℃ 250V 250mW 680kΩ Carbon Film Resistor ±350ppm/℃ ±5% 插件,D2.7xL6.2mm Through Hole Resistors ROHS