CR1W-150K±5%-TT63
Extended
Manufacturer
VO
MFR.Part #
CR1W-150K±5%-TT63
JLCPCB Part #
C2897126
Package
Plugin,D4.5xL11mm
Description
-55℃~+155℃ 150kΩ 1W 500V Carbon Film Resistor ±350ppm/℃ ±5% 插件,D4.5xL11mm Through Hole Resistors ROHS