SI1555DL-T1-GE3-VB
Extended
Manufacturer
VBsemi Elec
MFR.Part #
SI1555DL-T1-GE3-VB
JLCPCB Part #
C6705301
Package
SC-70-6
Description
-55℃~+150℃ 1 N-Channel + 1 P-Channel 1.2nC@4.5V、1.25nC@4.5V 2.8A、3.28A 20V 450mV、450mV 880mW 90mΩ@4.5V、155mΩ@4.5V N-Channel + P-Channel SC-70-6 MOSFETs ROHS