IPD90P04P4L-04-VB
Extended
Manufacturer
VBsemi Elec
MFR.Part #
IPD90P04P4L-04-VB
JLCPCB Part #
C7429006
Description
-55℃~+175℃ 1 P-Channel 1.5V 103nC@10V 136W 40V 5.339nF 6.8mΩ@10V、13mΩ@4.5V 681pF 852pF 90A P-Channel TO-252 MOSFETs ROHS