AUIRFR5410TRL-VB
Extended
Manufacturer
VBsemi Elec
MFR.Part #
AUIRFR5410TRL-VB
JLCPCB Part #
C47993872
Package
TO-252
Description
1 P-Channel 1.055nF 100V 2.5V@250uA 2.5W 280mΩ@4.5V 34.8nC@4.5V 41pF 65pF 8.8A P-Channel TO-252 MOSFETs ROHS