18N65L-TF1-T
MFR.Part #
18N65L-TF1-T
JLCPCB Part #
C5310398
Package
TO-220F1
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 12pF@25V 18A 262pF 2V 3.2nF@25V 42W 430mΩ@10V 60nC@10V 650V N-Channel TO-220F1 MOSFETs ROHS