UK-B0262-G7.5-250
MFR.Part #
UK-B0262-G7.5-250
JLCPCB Part #
C620187
Package
SMD-4P,12x12mm
Description
-20℃~+70℃ 100,000 cycles 12V 12mm 12mm 2.5N 50mA 7.5mm Black Gull Wing No Round Button SPST Surface Mount,Vertical Without Bracket SMD-4P,12x12mm Tactile Switches ROHS