UK-B0224-G5.5-250
MFR.Part #
UK-B0224-G5.5-250
JLCPCB Part #
C620191
Package
Plugin-4P,12x12mm
Description
-25℃~+70℃ 100,000 cycles 12V 12mm 12mm 2.5N 5.5mm 50mA Black No PC Pin Round Button SPST Through Hole Without Bracket 插件-4P,12x12mm Tactile Switches ROHS