UK-B02125-45-G50-SP25Y
MFR.Part #
UK-B02125-45-G50-SP25Y
JLCPCB Part #
C493239
Package
弯插,4.5x4.5mm
Description
-20℃~+70℃ 100,000 cycles 12V 2.5N 4.5mm 4.5mm 50mA 5mm Black No PC Pin Right Angle Round Button SPST Without Bracket 弯插,4.5x4.5mm Tactile Switches ROHS