UK-B02123-G4.5-160
MFR.Part #
UK-B02123-G4.5-160
JLCPCB Part #
C7428490
Package
Plugin,6.2x6.2mm
Description
1.6N 100,000 cycles 12V 4.5mm 50mA 6.15mm 6.15mm No PC Pin Round Button SPST Through Hole Without Bracket Plugin,6.2x6.2mm Tactile Switches ROHS