UK-B02123T-G10-250
MFR.Part #
UK-B02123T-G10-250
JLCPCB Part #
C7428420
Package
SMD,6.2x6.2mm
Description
100,000 cycles 10mm 12V 2.5N 50mA 6.15mm 6.15mm Gull Wing No Round Button SPST Surface Mount,Vertical Without Bracket SMD,6.2x6.2mm Tactile Switches ROHS