UK-B0202-G15-250
MFR.Part #
UK-B0202-G15-250
JLCPCB Part #
C780483
Package
Plugin-4P,6x6mm
Description
-20℃~+70℃ 100,000 cycles 12V 15mm 2.5N 50mA 6mm 6mm Black No PC Pin Round Button SPST Through Hole Without Bracket 插件-4P,6x6mm Tactile Switches ROHS