UK-B0201G38-DP25Y
Extended
Manufacturer
USAKRO
MFR.Part #
UK-B0201G38-DP25Y
JLCPCB Part #
C493213
Package
Plugin-4P,4.5x4.5mm
Description
-20℃~+70℃ 100,000 cycles 12V 2.5N 3.8mm 50mA 6.14mm 7mm Black No PC Pin Round Button SPST Through Hole Without Bracket 插件-4P,4.5x4.5mm Tactile Switches ROHS