LZ102M0351321PE3-C3.5
Extended
Manufacturer
UNITED
MFR.Part #
LZ102M0351321PE3-C3.5
JLCPCB Part #
C1222395
Package
Plugin,D13xL21mm
Description
-40℃~+105℃ 1000uF 13mm 2.36A@100kHz 21mm 35V 5000hrs@105℃ 5mm ±20% 插件,D13xL21mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS