FG100M0160405PE1
Extended
Manufacturer
UNITED
MFR.Part #
FG100M0160405PE1
JLCPCB Part #
C1222400
Package
Plugin,D4xL5mm
Description
-40℃~+105℃ 1.5mm 1000hrs@105℃ 10uF 16V 18mA@120kHz 4mm 5mm ±20% 插件,D4xL5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS