WMZ12A-85A70RMUPB3.5-E6B
MFR.Part #
WMZ12A-85A70RMUPB3.5-E6B
JLCPCB Part #
C471559
Package
Plugin,P=5mm
Description
-40℃~+85℃ 265V 5mm 6.5mm 70Ω ±20% 插件,P=5mm PTC Thermistors ROHS