RSS2W15RJT52B1
MFR.Part #
RSS2W15RJT52B1
JLCPCB Part #
C5249505
Description
-55℃~+155℃ 15Ω 2W Metal Oxide Film Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,D4.5xL11mm Through Hole Resistors ROHS