RN1/2W680ΩFT/BA1
Extended
Manufacturer
TyoHM
MFR.Part #
RN1/2W680ΩFT/BA1
JLCPCB Part #
C385662
Package
Plugin,D3.3xL9.2mm
Description
350V 500mW 680Ω Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D3.3xL9.2mm Through Hole Resistors ROHS