RMC06034.22K1%N
MFR.Part #
RMC06034.22K1%N
JLCPCB Part #
C325694
Description
-55℃~+155℃ 100mW 4.22kΩ 50V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS