RMC120647K1%N
Extended
Manufacturer
TyoHM
MFR.Part #
RMC120647K1%N
JLCPCB Part #
C325940
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 200V 250mW 47kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS