RMC060375K5%N
MFR.Part #
RMC060375K5%N
JLCPCB Part #
C325654
Description
-55℃~+155℃ 100mW 50V 75kΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS