RMC25121001%N
Extended
Manufacturer
TyoHM
MFR.Part #
RMC25121001%N
JLCPCB Part #
C325952
Package
2512
Description
-55℃~+155℃ 100Ω 1W 200V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS