RMC06036201%N
MFR.Part #
RMC06036201%N
JLCPCB Part #
C325718
Description
-55℃~+155℃ 100mW 50V 620Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS