TM10N10S
MFR.Part #
TM10N10S
JLCPCB Part #
C7422811
Package
SOP-8
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 1.5V 100V 10A 12nC@10V 25pF 40pF 5W 620pF 88mΩ@10V、100mΩ@4.5V SOP-8 MOSFETs ROHS