TM10N06SI
MFR.Part #
TM10N06SI
JLCPCB Part #
C7422810
Package
SOT-89-3L
Description
-55℃~+175℃ 1 N-channel 1.6V 10A 14nC@10V 40mΩ@10V、47mΩ@4.5V 41pF 49pF 4W 60V 725pF N-Channel SOT-89-3L MOSFETs ROHS