TM10H03S
Extended
Manufacturer
Tritech-MOS
MFR.Part #
TM10H03S
JLCPCB Part #
C7422807
Package
SOP-8
Description
1.5V 10nC@10V 15mΩ@10V 2 N-Channel 30V 490pF 61pF 9.6A SOP-8 MOSFETs ROHS