TM100N03D
Extended
Manufacturer
Tritech-MOS
MFR.Part #
TM100N03D
JLCPCB Part #
C7422802
Package
TO-252-3L
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 1.5V 1.956nF 100A 23nC@10V 3.5mΩ@10V 30V 45pF 52W 55pF N-Channel TO-252-3L MOSFETs ROHS