TM08H10S
MFR.Part #
TM08H10S
JLCPCB Part #
C7422798
Package
SOP-8
Description
-55℃~+150℃ 1.5V 100V 12nC@10V 2 N-Channel 25pF 40pF 5W 610pF 88mΩ@10V 8A N-Channel SOP-8 MOSFETs ROHS