TM05N10MI
MFR.Part #
TM05N10MI
JLCPCB Part #
C7422777
Package
SOT-23-3L
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 1.5W 100V 105mΩ@10V 1V 25pF 5A 610pF SOT-23-3L MOSFETs ROHS