TM04N10MI
MFR.Part #
TM04N10MI
JLCPCB Part #
C7422770
Package
SOT-23-3L
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 1.2W 1.4pF 100V 110mΩ@10V 1V 206pF 29pF 4.3nC@10V 4A N-Channel SOT-23-3L MOSFETs ROHS