XC6802A42XMR-G
MFR.Part #
XC6802A42XMR-G
JLCPCB Part #
C160463
Package
SOT-25
Description
-40℃~+85℃ 1 15uA 4.25V~6V 4.2V 800mA Charging IC Lithium Battery SOT-25 Battery Management ROHS