XC6135C38AMR-G
MFR.Part #
XC6135C38AMR-G
JLCPCB Part #
C7122329
Package
SOT-25
Description
-40℃~+105℃ 1 1.1V~6V 3.8V 44us Active Low Push-pull Voltage Detector SOT-25 Supervisor and Reset ICs ROHS