XC6135C38DMR-G
MFR.Part #
XC6135C38DMR-G
JLCPCB Part #
C2458425
Package
SOT-25-5
Description
-40℃~+105℃@(Ta) 1 1.1V~6V 3.8V 44us Active High Push-pull Voltage Detector SOT-25-5 Supervisor and Reset ICs ROHS