15ETYVM-3.81-08P-14-00AH
MFR.Part #
15ETYVM-3.81-08P-14-00AH
JLCPCB Part #
C2828355
Package
Plugin,P=3.81mm
Description
-40℃~+105℃ 1 1x8P 3.81mm 300V 8 8A 8P Board Side/Socket - Closed Green Screw Through Hole 插件,P=3.81mm Pluggable System Terminal Block ROHS